Neděle v Liberci

V neděli 8. února 2015 jsme se vypravili na půldenní soustředění do specializované gymnastické tělocvičny do Liberce.Družstvo dospělých dopoledne, dětí odpoledne. Většina dospělých cvičenců byla v podobném prostředí poprvé a byla nadšena. Za 4 hod trénink se podařilo dotáhnout do finální podoby prvky, na kterých jsme od září pilně pracovali, ale v čakovických podmínkách nemohli realizovat. Všichni zvládli na akrobacii přemet vpřed a salto vpřed. Nejdříve do molitanové jámy, potom již jen na malou duchýnku. Na přeskoku si přes přeskokový stůl nejdříve všichni připomenuli školní léta při roznožce či skrčce a nově pak zvládli také i přemet vpřed.

Odpolední družstvo dětí bylo díky chřipce trochu prořídlé, nicméně si cvičení také užilo. Prostředí na rozdíl od dospělých již většina znala, strávili jsme zde v létě krásný týden na soustředění. Také jsme si do jámy vyzkoušeli některé nové prvky, poskákali na trampolíně. Kluci metali kola na koni našíř, děvčata cvičila na kladinách.

V průběhu celého dne bylo na všech vidět, jak si prostředí i cvičení užívají. Přesně v duchu filozofie mého cvičení. Všem účastníkům děkuji za pěkný den a těším se příště.

Renáta

 

GO TJ Avia Čakovice

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *