teamgymový víkendový kemp

Znáte ten pocit, kdy Vás uvnitř něco krásně hřeje? Ten pocit, který Vám říká, že jste něco dokázali? Já ho zažila uplynulý víkend, tedy ještě stále ho mám.
Uplynulý víkend se ve spolupráci oddílů TJ AVIA Čakovice a TVT Motion uskutečnil první, a určitě ne poslední, víkendový teamgymový kemp. Protože dětí byl velký počet, povolaly jsme si na pomoc další skvělé trenéry, se kterými doufáme, že navážeme spolupráci i v trénincích.
Děti přijely v sobotu v 9 hodin a celé dopoledne se věnovaly seznamovacím hrám a cvičení s hudbou, které vedla naše choreografka Kristýna Čermáková. Po obědě a pauze jsme se začaly věnovat nácvikům a zdokonalováním řad vzad na akrobacii. Výsledky byly opravdu vidět. Po večeři následoval večerní program, o který se postarala mužská část našeho trenérského kolektivu – Michal a Pavel.
V neděli jsme vstávali opravdu brzy ráno, abychom stihli natrénovat co nejvíce. Čekala nás trampolína, kde všechny děti skočily salta, většina poprvé salto schylmo a začali jsme se pomalu učit i obraty. Na akrobacii jsme se věnovali řadám vpřed.

Musím děti pochválit, cvičily na 100% a zlepšení bylo opravdu vidět! Věřím, že jsou děti z tohoto víkendu nadšeny minimálně jako my trenéři a budou se chtít zúčastnit dalších podobných kempů, které se chystáme uspořádat.
Dominika Dymáková

zde najdete fotky z kempu
https://www.facebook.com/pg/TVTMotion/photos/?tab=album&album_id=1627319580656127

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *